topovat ověřit

Psí videa

Kynologické aktivity

  • 3 358x

Jak naučit psa poslouchat i na volno

80%

Zná to každý pejskař, dokud je s vámi pejsek spojen vodítkem, tak poslouchá dobře. Jakmile ale odepnete karabinku, tak nevidí, neslyší a dělá si, co chce. Podívejte se na toto video, kde se dozvíte několik tipů, aby váš pes poslouchal i na volno.

  • 1 861x

Dogfrisbee: jak na to?

100%

Líbí se vám psí sport dogfrisbee a rádi byste to vašeho pejska také naučili? Podívejte se na toto video a zjistěte, jak na to. Dozvíte se, jaký létající talíř vybrat a jak začít, abyste pejska dostatečně motivovali a bavilo ho to. Důležité je, naučit ho, že musí talíř chytat ještě ve vzduchu!

  • 725x

Správná motivace je klíčem k úspěchu

100%

Pokud s pejskem cvičíte, tak jistě víte, že to jde mnohem lépe, když je nadšený a ne znuděný. Radosti z výcviku docílíte, pokud budete psa správně motivovat. Nedaří se vám to a nevíte, jak ho zaujmout? Podívejte se na toto video, protože ne nadarmo se říká, že zadarmo ani kuře nehrabe.

  • 466x

Oblíbené psí sporty

80%

Znáte různé kynologické disciplíny, kterým se s vaším psem můžete věnovat? Psí sporty – to není jenom dogdancing neboli tanec se psem a skákání přes překážky ve formě agility. Existuje mnoho různých aktivit, znáte obedience nebo coursing? Podívejte se na oblíbené sporty.

  • 2 128x

Jak na to: povel popros

80%

Naučit psa základní povely by měla být samozřejmost a povinnost každého páníčka, aby mohl svého čtyřnohého kamaráda dobře ovládat. Ale učení různých triků je zábavou pro psy i páníčky. Začínáte a rádi byste, aby váš pejsek uměl efektně poprosit? Podívejte se, jak na to.

  • 1 183x

Aport: jak naučit psa přinést věci?

80%

Nedaří se vám naučit psa aport? Utíká vám s aportem nebo nechce pustit? Podívejte se na toto video, jak krok za krokem dosáhnout úspěchu, protože aport je sice na první pohled velmi jednoduchý, ale ve skutečnosti je to jinak.

  • 367x

Seznamte se s dogfrisbee – oblíbeným sportem

100%

Znáte dogfrisbee? Není to jen bezcílné házení létajícího talíře, ale mnohem víc! Podívejte se, jaká plemena se pro tento sport hodí a kdy s ním můžete začít. Dozvíte se také, jak je to se závody ve frisbee.

  • 793x

4 tipy, jak naučit couvání

60%

Chcete svého psa naučit trik couvání, ale nevíte, jak na to, nebo se vám to nedaří? Podívejte se na následující video a vyberte si jeden ze způsobů, jak ho to naučit.

  • 3 524x

Naučte svého psa 3 oblíbené triky

100%

Chtěli byste svého pejska naučit něco nového v pohodlí domova? Podívejte se na toto video s podrobným návodem, jak naučit dělat psa mrtvého, uklonit se a stydět se. Každý bude tyto triky obdivovat.

  • 189x

Psí závody na prknech

100%

Výroční závody na zaplněné pláži, která sleduje psí zápolení. Více než sedmdesát štěkajících závodníků uprostřed vln. Záchranné vesty nesmí chybět, ale nebojte - zkušení harcovníci dobře vědí, jak na to! Prohlédněte si fotky chrtů, čivav a buldočků, kteří se rozhodli závodit a získat zlatou medaili. Nebo myslíte, že by závěrečná odměna mohla být i v podobě hutné klobásky?