topovat ověřit

Psí videa

Péče

  • 1 443x

Jdeme k veterináři se štěnětem i starším psem

100%

Stejně jako dítě má dětského a dospělý člověk obvodního lékaře, tak každý pejsek by měl mít svého veterináře, kterého navštěvujete preventivně, ale i v případě nenadálého problému. A jak taková návštěva probíhá? Podívejte se na video.

  • 862x

Jak probíhá návštěva v psím salonu?

100%

Majitelé pejsků, kteří se pravidelně stříhají, salon jistě důvěrně znají. Mnoho páníčků kolem nich jenom chodí, ale uvnitř nikdy nebyli. V tomto videu se můžete podívat na to, jak taková návštěva salonu probíhá a co vás čeká.

  • 268x

Tipy, na co se v zimě zaměřit při péči o psa

100%

Každé roční období přináší speciální požadavky na péči, v zimě se musíte zaměřit na tlapky i drápky. Dále pak je při venčení potřeba používat reflexní prvky pro lepší viditelnost. Zapomínat bychom neměli ani na oblečky, nebo zateplení boudy u venku žijících psů.

  • 1 647x

Návod, jak pečovat psovi o oči a jejich okolí

100%

V první části videa je návod, jak pečovat o oční okolí u bílých pejsků, kterým často slzičky barví srst. Dále video pokračuje celkovou úpravou maltézáčka.

  • 4 247x

Jak poznat, že má pes dlouhé drápky a ostříhat je

100%

Stříhání drápků by mělo patřit k pravidelné péči o vašeho čtyřnohého mazlíčka. Podívejte se, jak poznat, kdy je čas na stříhání a hlavně, jak drápky šetrně zkrátit a pejskovi neublížit.

  • 1 318x

Videonávod, jak správně vyčistit pejskovi uši

80%

Vyčistit uši pejskovi můžete nechat u veterináře. Nechce se vám nikam chodit? Podívejte se, jak se dají ouška vyčistit i v pohodlí domova. Je to jednoduché, zvládne to každý.

  • 7 023x

Jak ostříhat psovi srst na tlapkách

100%

Příliš dlouhá srst na tlapkách psa nejen že nevypadá pěkně, psovi se na ni můžou zachytávat nečistoty a v zimním období nabalovat hrudky zmrzlého sněhu. Instruktážní video názorně ukazuje, kterak si s přebytečnou srstí na tlapkách snadno poradit.

  • 3 400x

úprava pudla

80%

Netroufnete si na úpravu srsti pudlíka? Mrkněte se na toto video, ať víte, jak postupovat. Možná to vypadá složitě, ale určitě to zvládnete.

  • 8 968x

Jak ostříhat pudla

80%

Srst pudlíka vyžaduje pravidelnou péči, aby byla zdravá a krásná. Netroufáte si na stříhání a holení doma a chodíte do salonu? Podívejte se na toto video a vyzkoušejte svého psa zkrášlit doma.

  • 2 578x

Vyčesávání srsti Shiba - Inu

80%

Voda a fukar v kombinaci s dobrým hřebenem, je fantastický způsob, jak zbavit psa přebytečných uvolněných chlupů. Nejlepší je nejprve psa vykoupat, ale i bez koupele funguje fukar v pohodě, jak můžete vidět na tomto videu.