topovat ověřit

Psí videa

Vtipná videa - psi a kočky

  • 534x

Pes, co hraje kočičí hry

100%

Hrát si je nejen lidské, ale i kočičí a psí, o tom jistě netřeba nějak dlouze diskutovat. Hrají si nejen koťátka, ale i štěňata. A smartphone hra, vyladěná speciálně pro kočky, které rády pobíjejí ryby, tentokrát zaujala i zvídavé psisko. Hraní si je nakažlivé, a to platí jak pro děti, tak i dospělé. Nevěříte? Tak se podívejte na následující video, skoro jako dvě děti, které se odstrkávají od klávesnice…

  • 453x

Já rád nosím kočky

100%

Jasně, micka z toho asi není příliš nadšená, to poznáte i z reakce, když jí asi na půl vteřiny její nosič položí na zem, ale psisko si celou akci náramně užívá! Systém, který používají zvířecí matky – nošení mláďat v tlamě za tenkou kůži na krku – s úspěchem používají i dospělá zvířata. Nakonec, kočku je třeba ohlídat a co kdyby se jí něco stalo? Potom je třeba nosítek v podobě bezpečné psí tlamy.

  • 307x

Souboj s kočičím lvem

80%

Smutný úděl! Jakmile vystrašíte kočku, bude se hodně zuřivě bránit. Video doprovázené zvuky jako z dokumentu o přírodě – kocour je vlastně takovým malým lvem, takže to docela sedí! Psisko si musí nechat naplácat, protože je prostě dobrák, navíc nechce rozplakat paničku, která kočku přímo miluje. Je z toho všeho navíc docela mimo, i když video je vlastně černobílé, vidíme to zděšení ve tváři opravdu jasně.

  • 478x

Chrápající psisko

0%

Péče o vzhled zabírá kočkám spoustu času, ještě víc toho ale prospí. Musí si ale zvolit priority, zvláště pokud žijí v domácnosti ještě s drobnou čivavou, se kterou se dělí o pelíšek. A mají opravdu hezky rozdělené role, kočičák pečuje o kožíšek a psisko chrápe skoro jako starý chlap. No dobře, až takové to zase není, ale rozhodně je to poctivé psí chrápání. Poslechněte si to sami, ale to budeme muset s kamerou blíž!

  • 332x

Jako kočky a psi

0%

O proslulém nepřátelství psů a koček bylo již popsáno mnoho řádek, stejně jako natočeno nespočet krátkých filmů či scének. Tenhle legendární konflikt se stává námětem pohádek i knih pro dospělé. Ale není ho nikdy dost. Proto je tu další z videí, které vás dostanou do kolen. Jestli jste někdy měli pocit, že vás zvířata už nemohou ničím překvapit, pak právě zde zjistíte, jak hluboce jste se mýlili. Kočky vs. psi – tady není co dodat!

  • 237x

Je lehčí vycvičit kočku nebo psa?

0%

Psi jsou poslušnější a více tíhnou k lidem, to asi řekne každý nadšený pejskař. Ale dokáží se také lépe vycvičit k různým povelům? Meritem věci budou v tomto případě kočky. Na názorném příkladu štěněte a kotěte bude dobře zřetelné, kdo z nich má větší potenciál. Ale nebojte, každé zvíře se přeci dá trochu usměrnit, hlavně s tím musíte začít nejpozději v batolecím věku.

  • 496x

Co dělá pes, když není nikdo doma

100%

Co byste řekli, že dělá psisko, když nemá páníčka doma? Přesně o tom se přesvědčíte na vlastní uši v reality show s hlavním hrdinou pitbulem. Samozřejmě, přesně jak očekáváte. Tak trochu psí kusy, pořád se točit dokola, válet se po pohovce a být přitom nevěřícně sledován kocourem, který je podstatně klidnějším živočichem. Metat kozelce, tropit hlouposti, to je prostě doména tohoto pubescentního psíka.

  • 274x

Pět psů na kočku nestačí

0%

Kočky většinou utíkají a jen opravdu málokdy se pustí do křížku se psem. Tahle bílomouratá má ale pro strach uděláno a pětice psů ji jen uctivě pozoruje a občas decentně zaštěká. Jenže to je tak všechno, co vůči agresivní kočce zmůžou. Ta těm chudákům naopak doslova a do písmene vypráší kožich, technicky to ale dopadne nerozhodně – tedy pokud by se soupeři utkali v oficiálním boxerském ringu.

  • 357x

Husky si zamiloval koťátko

0%

Miluje koťátka. A to dokonce tak, že k jednomu z nich ani nechce pustit jejich vlastní mámu, snad proto, že ho už považuje za svého odchovance. Husky by mu byl určitě skvělým náhradním rodičem, ale příroda je příroda a koťátko potřebuje v první řadě pravou kočičí maminku. Panička musí kočku utěšovat, že je to snad jen na chvilku a brzy se ke koťátku zase vrátí, to je totiž naprosto v bezpečí s velkým kamarádem.

  • 416x

Kočky a otravní pejsci

0%

Psi a kočky, to je veliké a nevyčerpatelné téma. Jednou se nesnáší, podruhé je vidíme jako nerozlučné kamarády. Většinou, pokud už žijí pohromadě, zvyknou si na sebe a tak nějak se tolerují. Jsou ale chvíle, kdy psí chování může být i pěkně otravné a kočky potom musí projevit svatou trpělivost a nebo pejska uzemnit drápkem.