topovat ověřit

Psí videa

Roztomilá videa

  • 106x

Přátelství mezi štěnětem a koněm

100%

Už jste viděli skvělou reklamu, která ukazuje poněkud netypickou nerozlučnou dvojku? Tohle štěňátko má svého velkého kámoše, který jej před vším ochrání.

  • 128x

Vánoční duet s Brunem

0%

Stačí jen trochu zahrát na housle a pejsek Bruno se hned přidá. Jako by i měl psí hudební sluch, že? I když pravda, ten jeho zpěv není tím, co by mělo okupovat hitparády. Na druhou stranu ale musíme ocenit tu zajímavou snahu, se kterou vymýšlí doslova z fleku text, a ještě mu dává nový umělecký rozměr. Tichá noc zazpívaná pejskem, to tu vážně ještě asi nebylo…

  • 205x

Dokonalá oslava Vánoc!

0%

Pes a husa? Ale proč by ne? Takové přátelství je nerozlučné už po dlouhou dobu, vidíte sami, že oba se velmi dobře baví! Čtyřletý pekingský kačer Rudy a jeho nejlepší přítel, zlatý retrívr Barclay, společně oslaví i Vánoční svátky. Nakonec, přesně jak se na přátele sluší a patří, že? Snad si dají i nějaký hezký dárek nebo se budou dívat i na pohádky, kterých je v tomto období roku v TV více než dost…

  • 95x

Pomůžu ozdobit stromek!

0%

O pejscích, kteří rádi nosí nákup domů svým majitelům, jsme už v minulosti informovali. Tohle je ale vyšší kategorie, protože zdobit vánoční stromeček, to chce potřebný intelekt a zejména vkus. Jak ale uvidíte, psiska jej mají více než dostatek. A proto bude zdobení prosincové jedličky opravdu dokonale od ruky…

  • 179x

Setkání po měsíci

60%

Shledání po dlouhé době bývají rozhodně veselá a plná emocí, to platí jak u lidí, tak i u mnohých zvířat. Psi jsou v tomto ohledu zvláštní kategorie, na lidech jsou natolik závislí, že někdy štěkají a vyjí, když odcházíme, byť jen na chvíli z domu. Pak u přivítání nadšeně skáčou, olizují a vůbec dávají najevo svou nesmírnou radost. Konečně ses vrátil, už nikdy neodejdeš, že ano?

  • 199x

Kdo by neměl rád čivavy?

100%

Čivava. Pejsek, který stál po boku i japonským samurajům a jeho společnosti si užívali i jihoameričtí indiáni. Jedno z nejmenších psích plemen světa, které je v Čechách doma od začátku sedmdesátých let. Původně mexičtí psíci, jejich jméno vzniklo odvozením od zdejší velké provincie Chihuahua. Prohlédněte si ty nejroztomilejší čumáčky čivav na pestré směsici fotek, schválně, která se vám líbí nejvíce?

  • 100x

Kokosový ořech? Paráda!

20%

Jasně, kokosové ořechy nejdou psí tlamě dost dobře rozlousknout, bude proto nutné spolehnout se na člověka. Ale když on je ten kokos tak dobrý! Proč si nedat tu obrovskou porci kalorií, která zároveň obsahuje i spoustu minerálních látek potřebných pro psí tělo? Sladké žvýkání miluje snad každé psisko, takže není divu, že několik pěkných porciček kokosu skončí také v tlamě nejlepšího přítele člověka.

  • 211x

Psí jóga

100%

Cvičení pejska uvolňuje a dodává mu sílu. Je to prostě stejné jako u lidí, cvičit proto mohou společně. Pes rád napodobuje lidské chování, nebude mu proto dělat problém, když panička předcvičuje. Jóga je starobylé cvičení, které vede k duševní i fyzické harmonii. A také k plnému souladu psa a majitele, který překoná vše, co doposavad prožili. Pokud nevěříte, podívejte se sami na následující (zhruba minutové) video!

  • 102x

Proč by psi nemohli chodit po dvou?

100%

Snaha vyrovnat se lidem, snaha chodit po dvou. Samozřejmě žádné demonstrace, aby mohli také chodit do práce a platit daně. Ale psí učenlivost je skoro impozantní, chodit po dvou končetinách je pro ně tak trochu nepřirozené. Nakonec, proč ne? Pobaví tím majitele, pobaví tím kolemjdoucí a mají sami pocit, že dělají něco pro sebe. Třeba se jim chůze po dvou bude jednou hodit v cirkusové manéži, kdo ví?

  • 244x

Tak ty si nechceš hrát?

60%

Haf! Chci si hrát a nikdo mi v tom nezabrání! A pokud se o to pokusí, tak se budu hodně zlobit a začnu házet hračkami jako malé štěně! Přesně tak se vyjadřuje tento malý husky, který navíc ještě v psí řeči nadává, když se mu nechce jeho majitel věnovat a hrát si s ním. Je prostě jako dítě, které se až nemístně vzteká. Ale je velmi pravděpodobné, že nakonec dosáhne svého a hraní bude na programu dne…