topovat ověřit

Psí videa

Zajímavosti - psí rekordy

  • 2 278x

Jaká psí plemena jsou nejrychlejší?

80%

Přemýšleli jste někdy, jaká psí plemena patří k těm nejrychlejším? V žebříčku samozřejmě najdete chrty a jiná lovecká plemena, ale někteří zástupci plemen vás možná překvapí. Podívejte se na video a zjistětě, zda doma nemáte skvělého běžce a ani o tom nevíte.

  • 3 220x

Nejmenší psí plemena

100%

Každé plemeno je nečím typické – povahou, velikostí či vlastnostmi. Propadli jste kouzlu trpasličích plemen psů? Jejich hlavním pozitivem je malá velikost, díky které můžete vzít pejska všude s sebou. Podívejte se, jaká plemena patří na světě k těm úplně nejmenším.

  • 489x

Guinessova kniha rekordů: nejchytřejší pes

100%

Psi jsou velice inteligentní a dokáží se naučit neuvěřitelnému množství povelů a triků. Díky svému citlivému čichu vyhledávají drogy, zachraňují lidi v lavinách, ale umí i zadržet útočníka. Cvičit je můžete také jenom pro radost a zvládnou toho opravdu hodně. Podívejte se, co všechno umí nejchytřejší pes na světě.

  • 2 266x

Největší psi světa

100%

Existuje mnoho psích plemen a stejně jako některá jsou miniaturní, jiná naopak doslova obří. Na světě je hned několik psích rekordmanů, kteří se pyšní kohoutkovou výškou přes jeden metr a hmotností i přes 100 kg! Podívejte se na největší plemena i konkrétní psy.

  • 4 046x

Nejdražší psí plemena na světě

80%

Mezi psími plemeny jsou mnohá vzácnější než jiná a často i přímo v jednom plemeni může být štěně v určitém zbarvení dražší než v základní barvě. Jaká plemena jsou nedražší? Podívejte se na video a zjistěte, při pořízení jakých čistokrevných psů si připlatíte.

  • 415x

Nejrychlejší pes na balóně - Guinnessův rekord

0%

Přinášíme vám další Guinnessův rekord, který získal pejsek. Tentokrát se jedná o rekord, za nejrychlejší zvládnutí 10 metrů vzdálenosti na balóně. Tedy pejsek se musí vlastními silami na balóně co nejrychleji dostat do vzdálenosti 10 metrů.

  • 510x

Otto - pes na skateboardu (Guinessův rekord)

60%

Tento bulldog jménem Otto je držitelem Guinessova rekordu v nejdelší vzdálenosti ujeté na skateboardu v "lidském tunelu". Jednalo se o seskupení 30 lidí a pejsek jim projel pod nohama.

  • 802x

Pes řidičem automobilu

80%

Porter, Monty a Ginny jsou psi z útulku. Nenápadný vzhled a zdánlivá všednost trojici zrovna neusnadňuje nalezení nového domova. Na jejich pozoruhodné vlastnosti upozornila akce, v rámci níž se všichni tři naučili řídit automobil.

  • 950x

Nejrychlejší pes na kole

40%

Velmi dramatické závody dalmatinů plné napětí. Kdo vyhraje? Modrý nebo červený? No, asi budete překvapeni :-)

  • 442x

Rekord - nejmenší služební pes

0%

Jako služební psy máme zažité německé ovčáky, a proto vás možná překvapí, že jako nejmenší služební pes je zapsaná v Guinessově knize rekordů čivava. Podívejte se na video.