topovat ověřit

Psí videa

Roztomilá videa - psi a lidé

  • 333x

Vánoční duet s Brunem

100%

Stačí jen trochu zahrát na housle a pejsek Bruno se hned přidá. Jako by i měl psí hudební sluch, že? I když pravda, ten jeho zpěv není tím, co by mělo okupovat hitparády. Na druhou stranu ale musíme ocenit tu zajímavou snahu, se kterou vymýšlí doslova z fleku text, a ještě mu dává nový umělecký rozměr. Tichá noc zazpívaná pejskem, to tu vážně ještě asi nebylo…

  • 203x

Pomůžu ozdobit stromek!

100%

O pejscích, kteří rádi nosí nákup domů svým majitelům, jsme už v minulosti informovali. Tohle je ale vyšší kategorie, protože zdobit vánoční stromeček, to chce potřebný intelekt a zejména vkus. Jak ale uvidíte, psiska jej mají více než dostatek. A proto bude zdobení prosincové jedličky opravdu dokonale od ruky…

  • 394x

Setkání po měsíci

80%

Shledání po dlouhé době bývají rozhodně veselá a plná emocí, to platí jak u lidí, tak i u mnohých zvířat. Psi jsou v tomto ohledu zvláštní kategorie, na lidech jsou natolik závislí, že někdy štěkají a vyjí, když odcházíme, byť jen na chvíli z domu. Pak u přivítání nadšeně skáčou, olizují a vůbec dávají najevo svou nesmírnou radost. Konečně ses vrátil, už nikdy neodejdeš, že ano?

  • 497x

Psí jóga

100%

Cvičení pejska uvolňuje a dodává mu sílu. Je to prostě stejné jako u lidí, cvičit proto mohou společně. Pes rád napodobuje lidské chování, nebude mu proto dělat problém, když panička předcvičuje. Jóga je starobylé cvičení, které vede k duševní i fyzické harmonii. A také k plnému souladu psa a majitele, který překoná vše, co doposavad prožili. Pokud nevěříte, podívejte se sami na následující (zhruba minutové) video!

  • 188x

Proč by psi nemohli chodit po dvou?

100%

Snaha vyrovnat se lidem, snaha chodit po dvou. Samozřejmě žádné demonstrace, aby mohli také chodit do práce a platit daně. Ale psí učenlivost je skoro impozantní, chodit po dvou končetinách je pro ně tak trochu nepřirozené. Nakonec, proč ne? Pobaví tím majitele, pobaví tím kolemjdoucí a mají sami pocit, že dělají něco pro sebe. Třeba se jim chůze po dvou bude jednou hodit v cirkusové manéži, kdo ví?

  • 239x

Psí orchestr s vytím a harmonikou

100%

Tóny harmoniky a psí vytí, ideální kombinace nejen pro filmy o Divokém západě. Poslechněte si sami, jak je páníček sehraný se svým psím orchestrem, jen foukne do harmoniky a poté se hned přidá jeho čtyřnohý parťák. Mohli by se společně uživit v nějaké show? Rozhodně ano, tohle je mimořádně zajímavá obchodní příležitost, proč chodit do práce – když je možné vydělávat touto formou, že?

  • 257x

Napodobování paničky zasluhuje aplaus

100%

Panička vyje – ale pejsek to umí také. Je to docela legrace poslouchat, protože poslepu bychom nevěděli, od koho ty zvuky vlastně přicházejí. Oba jsou spolu srostlí tak, že se umí dokonale napodobit. A původně psí vytí tak přechází i do repertoáru šikovné paničky, jejíž hlasivky se výborně naučily, jak na to! No, nebudou snad spolu vystupovat v cirkusových manéžích?

  • 540x

Zaříkáváč psů

0%

Tenhle muž je přímým pokračovatelem Montyho Robertse. Doslova a do písmene zaříkávač psů. Třiadvacetiletý Augusto De Oliveira má doma v americkém městečku Hyannis smečku německých ovčáků. Nemá s nimi problém, jdou s ním všude a poslouchají ho na slovo. Jde o věrné plemeno, se kterým má mladík zkušenost doslova od plenek, v rodné Brazílii vychoval už desítky psů.

  • 331x

Tatínek je zpátky doma

100%

Tohle dojme skoro až k slzám, no řekněte! Hned jak uslyší malý buldoček, že „tatínek je doma“, zbystří a rozjasní se mu oči. Prostě je nadšený z toho, že uvidí svého nejmilejšího člověka, a to navíc po trochu delším časovém období. A to je jen začátek, protože takových setkání uvidíte v tomto videu hned několik. Všechny ale mají jedno společné, lásku člověka a zvířete.

  • 368x

Husky vyznává lásku

60%

Miluju tě, to jsou ta nejkrásnější dvě slova, co můžete slyšet – ale co když je řekne pes, navíc s brilantní artikulací? Navíc takový roztomilý husky? Do toho se pak hned zamilujete také, doslova na první pohled. Tito psi prostě mají něco do sebe, i kdyby předtím rozporcovali celý záhon tulipánů na padrť. Ten krásný kožíšek, ten úžasný psí úsměv a oddané oči, něčemu podobnému přeci nejde odolat.