topovat ověřit

Psí videa

Roztomilá videa - psi

  • 1 574x

Vtipní provinilí psi

60%

Všichni páníčci moc dobře znají, jak se jejich pejsci dokáží tvářit, když něco provedou. Podívejte se na vtipné video 10 nejprovinilejších psů, zaručeně vás rozesmějí.

  • 540x

Kokosový ořech? Paráda!

60%

Jasně, kokosové ořechy nejdou psí tlamě dost dobře rozlousknout, bude proto nutné spolehnout se na člověka. Ale když on je ten kokos tak dobrý! Proč si nedat tu obrovskou porci kalorií, která zároveň obsahuje i spoustu minerálních látek potřebných pro psí tělo? Sladké žvýkání miluje snad každé psisko, takže není divu, že několik pěkných porciček kokosu skončí také v tlamě nejlepšího přítele člověka.

  • 161x

Pauza mezi fotbalem

100%

Zápas anglické nižší soutěže musel být přerušen, protože na hřišti se objevil nezvaný čtyřnohý hráč. Sobotní duel nebo Halesowenem a Skelmersdale to však spíše okořenilo, hráči se bavili a zápas musel být na celých sedm minut přerušen. Největší legraci z toho ale měl sám pejsek, toho prostě nešlo chytit, ani když proti němu šli všichni hráči na hřišti i jejich kolegové z lavičky.

  • 698x

TOP 10 nejroztomilejších pejsků

80%

Roztomilé pejsky má prostě každý rád, to přizná i ten nejzavilejší kočičák nebo nadšený chovatel morčátek, který nejlepšího přítele člověka třeba zrovna dvakrát nemusí. Podívejte se na desítku těch nejkrásnějších pejsků, kteří spatřili světlo internetu. Youtuber je povolání, poselství, cokoliv chcete – ale tito lidé prostě také chovají čtyřnohé miláčky a chtějí se jimi pochlubit veřejně. Co myslíte, povedlo se?

  • 224x

Psí lázně během léta

0%

Toto video je memento – nezapomeňte na svého mazlíčka během letních měsíců, kdy opravdu praží slunce a jazyk se lepí na patro. Uvědomte si, že pejsek trpí několikanásobně víc než Vy! I proto je třeba mu dopřát skvělou lázeň, klidně v koupelně nebo s pomocí zahradní hadice. Užije si to a pořádně se osvěží. Ostatně, sami uvidíte, jak se bude bílé psisko tvářit na tekoucí vodu.

  • 236x

Jako u vytržení z televize

0%

West Highland white teriér jménem Molly Malone je velice zaujatý a zaneprázdněný sledováním televize jeho majitelů, kteří mu v průběhu zapínali různé programy. Očividně ho hodně zaujaly programy se psy, ostatně není vůbec divu. Zajímavé programy sleduje téměř bez jediného pohnutí z bočního opěradla sedačky, která je přímo naproti televizi, před kterou ke konci videa začne nadšeně poskakovat.

  • 416x

Velkolepý psí souboj

100%

Sasha a Malia jsou psí slečny, které si někdy neberou servítky a vzájemné boje – snad za nějakou urážku nebo z legrace – působí hodně realisticky. Tohle psí rohování je určitě na první pohled legrační, pak si ale uvědomíte možnou vážnost situace. Kočky to ale dělají také. Tyhle dvě velké psí slečny se spíše jen nudí a pak dělají doslova a do písmene psí kusy. Baví se tím? Určitě ano, nejde o vážný spor.

  • 281x

Nejzajímavější letní oblečky

0%

Máte doma naháče nebo čivavu? Případně zkrátka pejska, kterého je potřeba obléci – aby se ochránila jeho kůže před sluncem nebo mu nebylo v zimních měsících při procházce moc zima? Inspirujte se nejzajímavějšími modely podle psích módních návrhářů, tentokrát pro letní sezonu. Možná můžete svému mazlíčkovi klidně i něco ušít, rozhodně bude rád za milý dáreček, že? A při procházce z něj nikdo nespustí oči!

  • 984x

Čivava si olizuje packy

0%

Jako kdyby tam měla turecký med, že? Neustálé olizování pacek, doprovázené ještě k tomu trošku labužnickým mlaskáním. Působí to hodně zvláštně, ale třeba je to taková psí obsese, kterou nelze stopnout. Čivavák ale působí roztomile, o tom nemůže být ani v nejmenším sporu. Přináší svým majitelům radost každý den, domácí mazlíček prostě na jedničku. Odolali byste, kdyby ho děti chtěly „pod stromeček“?

  • 662x

Nejošklivější pes na světě

80%

Ten vůbec nejošklivější pes v USA – a dost možná i na celém světě. Podívejte se na něj, vždyť on je tak ošklivý, až je vlastně krásný. Šlape si na jazyk a má takový nepřítomný pohled. Možná právě proto je sběratelem různých ocenění a jeho hrdá panička o něm může mluvit do televize. Je to hvězda, nad kterou není. Ano, naháči jsou na jednu stranu „nekoukatelní“ psi, ale nejsou současně přímo k pomazlení?