topovat ověřit

Psí videa

Videa plemen

  • 85x

Nejchytřejší plemena psů

100%

Zajímá vás, jaká plemena patří k těm nejinteligentnějším? Podívejte se na video a seznamte se s těmi nejchytřejšími psy. Jedná se většinou o pracovní a sportovní plemena, která spolupracují s lidmi.

  • 41x

Borderka nebo německý ovčák?

100%

Na první pohled si tato plemena nejsou vůbec podobná, ale mají mnoho společného a společně to mohou být skvělí parťáci. Tak už víte, zda si pořídíte borderku nebo ovčáka?

  • 39x

Roztomilí a zábavní corgi

0%

Corgi je plemeno, které chová samotná anglická královna a není divu, proč se pro ně rozhodla. Tito malí pejsani jsou stále pozitivně naladění a svému páníčkovi hned spraví náladu. Nevěříte? Pusťte si video a zasmějte se s námi.

  • 414x

Corgi - psí optimista

100%

Věděli jste, že jméno "cor gi" pochází z velštiny a znamená "trpasličí pes"? Ačkoliv byl corgi původně chován především jako pastevecký pes, dnes ho už možná známe lépe jako roztomilého a věčně usměvavého rodinného společníka. Jeho milý a velmi optimistický výraz potěší a dodá dobrou náladu každému, tak si ho užijte v tomto milém videu.

  • 336x

Rhodézský ridgeback roste - časosběrná fotografie

60%

Šikovně zpracovaná časosběrná fotografie zachycuje růst rhodézského ridgebacka. Přímo před očima vám vyroste dvouměsíční štěně ve tři roky starého psa.

  • 890x

Tak jde čas…se zlatým retrívrem

80%

Walter je zlatý retrívr, který miluje vodu v každé podobě. Toto video mapuje jeho období dospívání, od šesti týdnů do stáří jednoho roku. Během krátké chvilky tak máme možnost pozorovat, jak se z neobratné chlupaté kuličky postupně vyvíjí velký aktivní a zvídavý pes.

  • 894x

Německá doga na pláži

80%

Toto video potěší všechny milovníky tohoto nádherného obřího plemene. A možná se díky němu řady obdivovatelů německé dogy zas o něco rozšíří. Tento pes je totiž naprosto úchvatný. Sledovat ho, jak skáče nadšeně v mořských peřejích, je velký zážitek.

  • 764x

Australský ovčák, těší mě!

100%

Video dvou chovatelek výstižně představuje všechny nejvýraznější atributy „aussíka“. Jeho podmanivou krásu, vzhledovou variabilitu, výjimečné pohybové schopnosti, chytrost, ukázněnost i ztřeštěnost, oddanost pánovi, nadšení k akci a mnoho dalšího.

  • 1 177x

Border kolie Vicky

80%

Border kolie se stává velmi populárním plemenem. Není divu, jedná se nejen o vysoce inteligentního, ale též na pohled jedinečného psa. Border kolie Vicky má neodolatelný kukuč, miluje pohyb, je mistryní ve skoku vysokém a dokáže to pořádně roztočit.

  • 840x

10 let s bulteriérkou Abby

80%

Video milujících chovatelů zachycuje půvabné momenty z různých životních etap fenky stafordšírského bulteriéra. Tento pes připadá některým lidem ošklivý, obzvláště když otevře doširoka svou velkou tlamu. Minifilm o Abby takový dojem zcela vyvrací.