topovat ověřit

Psí videa

Videa plemen

  • 2 401x

Česká národní plemena psů

80%

Pro většinu zemí jsou typická určitá plemena psů a jinak na tom není ani Česká republika. Máme dokonce 7 psích plemen. Podívejte se na video a zjistěte, o jaké psy se jedná.

  • 1 464x

Je československý vlčák plemeno pro vás?

100%

Obdivujete "vlčí" psy a vybrali jste si československého vlčáka, ale nejste si jistí, zda je to vhodné plemeno pro vás? Podívejte se na toto video a dozvíte se klady i zápory.

  • 2 632x

Vše o malých plemenech

100%

V dnešní době existuje mnoho psích plemen a každé z nich je něčím specifické. Malí psi jsou unikátní hned v několika bodech. Pusťte si video a dozvíte se o nich víc.

  • 1 414x

Australský ovčák: portrét plemene

100%

Obdivujete australáky? Podívejte se na toto video, dozvíte se něco o jeho historii, a také proč se plemeni říká australský ovčák. Jedná se o velmi aktivní a učenlivé plemeno, které miluje agility, dog frisbee, poslušnost, pasení i další psí sporty. Má milou, velmi přátelskou a nekonfliktní povahu a skvěle se hodí do aktivní rodiny.

  • 900x

Nejlepší plemena do rodin s dětmi

80%

Máte rodinu a rádi byste si pořídili mírumilovného pejska, který bude mít skvělý vztah k vašim dětem? Podívejte se na video, kde je shrnuto deset nejoblíbenějších psích plemen s kladným vztahem k dětem.

  • 11 810x

Pět psích plemen, která již vymřela

80%

V dnešní době máme kolem 350 psích plemen uznaných Mezinárodní kynologickou federací. Šlechtění stále pokračuje a objevují se nová plemena, ale zároveň již došlo k vymření jiných plemen, podívejte se nyní na pět již zaniklých psů.

  • 499x

I malé plemeno se dá cvičit

100%

Krysařík Guliver je veliký šikula, podívejte se, co všechno se může i malý pejsek naučit, když se s ním pracuje. Kromě triků zvládá i poslušnost, výstavy i stopy.

  • 7 329x

Nejchytřejší plemena psů

80%

Zajímá vás, jaká plemena patří k těm nejinteligentnějším? Podívejte se na video a seznamte se s těmi nejchytřejšími psy. Jedná se většinou o pracovní a sportovní plemena, která spolupracují s lidmi.

  • 1 582x

Borderka nebo německý ovčák?

100%

Na první pohled si tato plemena nejsou vůbec podobná, ale mají mnoho společného a společně to mohou být skvělí parťáci. Tak už víte, zda si pořídíte borderku nebo ovčáka?

  • 414x

Roztomilí a zábavní corgi

100%

Corgi je plemeno, které chová samotná anglická královna a není divu, proč se pro ně rozhodla. Tito malí pejsani jsou stále pozitivně naladění a svému páníčkovi hned spraví náladu. Nevěříte? Pusťte si video a zasmějte se s námi.