topovat ověřit

Psí videa

Zajímavosti - ostatní

  • 1x

DIY aneb vyrob si sám věci pro pejska

0%

Podívejte se, jak můžete svému pejskovi upéct chutné tuňákové sušenky a následně na ně vyrobit stylovou dózu. Dále vás čeká pletení fleecové hračky, kterou ocení každý pejsek a na závěr se podíváme na výrobu jednoduchého pelíšku.

  • 62x

Vyrobte svému pejskovi pelíšek nebo známku

0%

Chcete mít pro svého pejska originální vybavení? Některé věci si můžete vyrobit sami v pohodlí domova. Zkuste vytvořit praktický pelíšek, hračku, krabici na hračky nebo třeba stylovou známku na obojek.

  • 57x

Co by nemělo chybět ve výbavě žádného páníčka

80%

Život s mazlíčky je plný radosti, ale psí kámoši vyžadují také nějakou péči a starost. Přinášíme vám 15 vychytávek, které vám usnadní společné soužití.

  • 63x

Jaká psí plemena se hodí pro život v bytě?

100%

Bydlíte v bytě a přemýšlíte, které plemeno si pořídit, aby mu nechyběl dům se zahradou a bylo spokojené? Inspirujte se ve videu a pořiďte si jedno z deseti neoblíbenějších plemen do bytu.

  • 88x

Skutečný psí hrdina

0%

Rodina z kalifornské Santa Rosy musela být bleskově evakuována před blížícím se požárem. Jejich pes Odin ale odmítl odejít, pokud neodejde společně s ním i stádo osmi koz. A to nebylo vůbec možné. Ale pozor, psovi se dohromady nic nestalo (přihlédneme-li k tomu, že dům byl vlastně kompletně zničen), Odin utrpěl jen lehká poranění a řádění živlů přežil. Na jeho léčbu se vybraly tisíce dolarů…

  • 194x

Disciplinovaní psi

0%

Říkáte si, jak svého pejska naučit, aby tolik nehltal a jedl trochu spořádaně? Máte malou smečku a než stačíte rozdat misky, první rychlík už má dojedeno a loudí další příděl? Inspirujte se tímto videem. To je ale disciplína co? Takhle to má vypadat.

  • 110x

Jak vyrobit krásný domeček pro psa

0%

Nemusíte kupovat drahé boudy. Domeček pro malé pejsky z kartonu si pro svého čtyřnohého miláčka zvládne vyrobit každý. Postupujte podle tohoto návodu a váš pejsek bude mít své vlastní sídlo, do kterého můžete umístit oblíbený pelíšek, deku a samozřejmě hračky. Váš pejsek bude mít svůj vlastní koutek, kde nebude nikým rušen.

  • 87x

Jak vyrobit dávkovač krmiva

0%

Také vám při každodenním krmení vadí neustálé otvírání pytle a rozsypání granulí všude kolem jen ne do misky? Vyzkoušejte tento jednoduchý návod, jak vyrobit praktický dávkovač krmiva. A jako další činnost můžete pejska naučit, aby jej ovládal zcela sám.

  • 581x

Jak poznáte, že vás pes opravdu miluje

100%

Gregory Burns, vědec a autor mnoha publikací, má pětistupňový test na odhalení toho, jak je váš pes loajální. Testování podstoupil také tento tříletý žlutý labrador. A v čem to spočívá? Třeba v tom, jak se čtvernožec chová poté, co se najedl. Ale například i v tom, kde pravidelně spává nebo jak reaguje, když zrovna přicházíte domů. Souhlasíte? Je to rozumný test, poznáte všechno hned!

  • 165x

Deset nejoblíbenějších plemen v USA

0%

Číslo osm je pudl, číslo šest zase například francouzský buldok. V Americe mají rádi různá psí plemena, v žebříčku oblíbenosti figuruje na páté pozici roztomiloučký bígl. A jak je to pořadí vlastně dál? Pojďme počítat společně – buldok, zlatý retrívr, německý ovčák a labradorský retrívr (ten jen tak mimochodem celou soutěž v popularitě ovládl). Bude to v Čechách stejné či aspoň podobné? Těžko soudit.