topovat ověřit

Psí videa

Roztomilá videa - psi a kočky

  • 626x

Koťátko a pejsek

80%

Na videu uvidíme zachráněné koťátko, které bylo nalezené na ulici. Tak se ho ujala táto milující rodina a koťátko nalezlo svého nového psího "bratříčka" . A jak je již z videa poznat, koťátko ho má opravdu rádo.

  • 557x

Kamarádství mezi koťátkem a psem

100%

Podle slov majitele od první chvíle, kdy přivedli koťátko domů, vnizklo mezi jejich psem a tímto koťátkem obrovské kamarádství. Stala se znich neodlučitelná dvojka. No a video to dokazuje.

  • 1 720x

Štěňátka a koťátka se seznamují

80%

Mysleli jste si, že neexistuje nic roztomilejšího než malé štěňátko nebo koťátko? Ale ano! Přece když dáte kopu těch nejrozkošnějších štěňátek a koťátek dohromady! Pak už stačí jenom pozorovat jejich prvotní nesmělé oťukávání, kouzelné hrátky a nestihnete se rozplývat dojetím. Roztomilost na entou. Přesně to najdete v tomto videu.

  • 963x

Vřelé přijetí nového člena domácnosti

80%

Molly je kříženec pitbulteriéra. Její páníček našel opuštěné koťátko a rozhodl se spolu ty dva seznámit. Molly reaguje na nového člena smečky s obrovským nadšením. Koťátko vzrušeně a přitom opatrně očuchává, vzápětí radostně poskakuje po posteli sem a tam a vrtí vesele ocasem.

  • 805x

Společná relaxace

80%

Murkin, pejsek s obřím černým čenichem, je dobrák až do morku svých kostí. Malá koťátka to moc dobře vědí. Nezdráhají se k němu přitulit a usnout hlubokým, bezstarostným spánkem, protože u Murkina jsou vždy v bezpečí. Murkin nemá proti blízkosti koťátek výhrady a spokojeně poklimbává. Zkrátka idylka!