topovat ověřit

Psí videa

Roztomilá videa - psi a jiná zvířata

  • 459x

Přátelství mezi štěnětem a koněm

100%

Už jste viděli skvělou reklamu, která ukazuje poněkud netypickou nerozlučnou dvojku? Tohle štěňátko má svého velkého kámoše, který jej před vším ochrání.

  • 394x

Dokonalá oslava Vánoc!

100%

Pes a husa? Ale proč by ne? Takové přátelství je nerozlučné už po dlouhou dobu, vidíte sami, že oba se velmi dobře baví! Čtyřletý pekingský kačer Rudy a jeho nejlepší přítel, zlatý retrívr Barclay, společně oslaví i Vánoční svátky. Nakonec, přesně jak se na přátele sluší a patří, že? Snad si dají i nějaký hezký dárek nebo se budou dívat i na pohádky, kterých je v tomto období roku v TV více než dost…

  • 325x

Opička a štěně

60%

Malé opičátko a malé štěňátko. Pro říši zvířat poměrně nesourodá dvojka, kterou dali dohromady jejich majitelé. Oblečky, které oběma opravdu skvěle padnou, jen dokreslují atmosféru celé situace. Je pravda, že čivava si to moc neužívá a dokonce je – kulantně řečeno – lehce nazlobená – ale opičce to nevadí. Láskyplně ji líbá na krk a snaží se vybírat vši, kterých na rozdíl od opičích kamarádek asi mít moc nebude.

  • 303x

Přátelství psa a myšky

100%

Velký pes a malá myš. Přátelé na život a na smrt, kteří se dělí o pelíšek a jídlo. Opravdu roztomilé! Fenka Ellie May a myšák Chong, tyhle dva od sebe nic nerozdělí. I přesto, že je jejich velikost dost odlišná, se navzájem respektují a doslova zbožňují. Sice je to bez slov, ale podívejte se sami, jak taková láska myši a psa vypadá. Lidé se ještě mají v některých případech opravdu co učit…

  • 522x

Pes a kuře

100%

Velký husky a malé kuřátko. Co myslíte, může to fungovat? Patrně Vás přesvědčíme na 100%. Opravdu může! Následující video je toho důkazem. Kamarádství kuřete snad vydrží, protože až tu bude dospělá slepice, má oprávněný důvod bát se – prostě instinktivně. Snad to ale nedopadne nijak špatně, protože co se v mládí naučíš… A to platí i pro huskyho, který má očividně hodně starostlivé geny.

  • 349x

Pes hlídající malé kůzle

0%

V tomto videu si můžete prohlédnout pyrenejského horského psa jménem Betty, jak hlídá velmi mladá roztomilá kůzlátka. Je zřejmé, že mu kůzlátka nijak nevadí, spíše naopak si s nimi ráda hraje. I přesto, že jsou oproti ní kůzlátka opravdu malinká, dá se v pohodě říct, že spolu vychází bez jediného problému. A to je dobře, protože vztahy ve zvířecí říši mohou být někdy napjaté skoro až k prasknutí, jako u lidí.

  • 377x

Tygr a pes jsou nejlepší přátelé

60%

Když se přátelí tygr a pes, rozhodně je na takovou dvojku milý pohled. V říši zvířat to není tak docela běžná záležitost, aby bylo zrovna tohle k vidění. Vlastně, ten tygr je spíš kotě, protože ho jeho ošetřovatel ještě krmí mlíčkem z lahvičky a k pejskovi (pravda, přesněji řečeno štěňátku) vysloveně přilnul. Vypadají tak trochu jako dva sourozenci, co jsou společně vychovávaní od kolébky, co na ně říkáte?

  • 406x

Statečná čivava brání koťátka

100%

Na videu uvidíme čivavu, která brání malá koťátka. A neustále dává druhému psovi najevo, že ty koťátka jsou pod její ochranou

  • 1 111x

Noví přátelé ze stáje

80%

Cotton je velmi zvídavá dobrmanka, která ráda navazuje nová přátelství. Při návštěvě jezdeckého klubu, na kterou doprovází svého páníčka, využívá situace a intenzivně se snaží zaujmout místní kočku i jednoho zajímavého koníka. Kůň je otevřenější než kočka, která si od dobrmana zachovává spíše odstup.

  • 1 159x

Želvičky ve vaně

80%

Německý ovčák Maximus má novou zábavu. Jeho páníček si pořídil několik malých roztomilých želviček a umístil je do vany. Pro Maxima je to úplná senzace. Naklání se čumákem přes okraj vany a fascinovaně želvičky pozoruje, jak si ve vaně plavou sem a tam.