topovat ověřit

Psí videa

Péče - o srst

  • 878x

Jak probíhá návštěva v psím salonu?

100%

Majitelé pejsků, kteří se pravidelně stříhají, salon jistě důvěrně znají. Mnoho páníčků kolem nich jenom chodí, ale uvnitř nikdy nebyli. V tomto videu se můžete podívat na to, jak taková návštěva salonu probíhá a co vás čeká.

  • 7 160x

Jak ostříhat psovi srst na tlapkách

100%

Příliš dlouhá srst na tlapkách psa nejen že nevypadá pěkně, psovi se na ni můžou zachytávat nečistoty a v zimním období nabalovat hrudky zmrzlého sněhu. Instruktážní video názorně ukazuje, kterak si s přebytečnou srstí na tlapkách snadno poradit.

  • 3 460x

úprava pudla

80%

Netroufnete si na úpravu srsti pudlíka? Mrkněte se na toto video, ať víte, jak postupovat. Možná to vypadá složitě, ale určitě to zvládnete.

  • 9 163x

Jak ostříhat pudla

80%

Srst pudlíka vyžaduje pravidelnou péči, aby byla zdravá a krásná. Netroufáte si na stříhání a holení doma a chodíte do salonu? Podívejte se na toto video a vyzkoušejte svého psa zkrášlit doma.

  • 2 598x

Vyčesávání srsti Shiba - Inu

80%

Voda a fukar v kombinaci s dobrým hřebenem, je fantastický způsob, jak zbavit psa přebytečných uvolněných chlupů. Nejlepší je nejprve psa vykoupat, ale i bez koupele funguje fukar v pohodě, jak můžete vidět na tomto videu.

  • 1 148x

Péče o srst afgánského chrta

40%

Afgánský chrt je hrdý a ušlechtilý pes, ale jeho krásná dlouhá srst potřebuje dostatečnou péči. Můžete ji upravovat i doma, pokud víte jak na to. Podívejte se, jak afgána správně učesat a jak se srstí zacházet.

  • 15 585x

Jak ostříhat jorkšíra

80%

Jorkšíři jsou takové psí princezny, které se chtějí neustále líbit. Jenže neustále vyhazovat peníze za předražené psí salony se každému nechce. Co takhle si ostříhat pejska sami? Toto video Vám ukáže, jak na to.