topovat ověřit

Psí videa

Vtipná videa - psi a jiná zvířata

  • 604x

Malá opička si užívá kopu legrace s pejskem

100%

Velký pes a malá opička. Zdánlivě nesourodá dvojka si hodně rozumí, pejsek ví, že opička je ještě moc malá na to, aby chápala, že se chová i trošku nevhodně. Podobné přátelství pak může bezproblémově fungovat, ostatně se podívejte na takřka minutové video sami. A co až bude opička velká? Vydrží ruka v ruce i nadále? Budou to nerozluční kamarádi doslova na život a na smrt?

  • 473x

Agama a čivava

100%

Souboj, který asi nebude mít vítěze. Čivava je sice podstatně agresivnější, je tu ale faktor strachu z neznámého, takže se vždy před finálním úderem raději stáhne. Agama pobíhá po místnosti jako kybernetická myška, jsou to hodně zajímavé zvířecí šachy. Tři minuty souboje, ve kterém probíhá jen zastrašování protivníka a vlastně k ničemu nedojde – ale i tak jde o povedený humoristický kousek.

  • 478x

Kuře, které si myslí, že je pes

60%

Tohle kuře má zajímavou představu. Černá pírka jej opravňují myslet si, že je psem. Bylo snad psisko v minulém životě? Hlídá svou paničku v americkém státě West Virginia den co den a žije s ní normálně v domě. Odpočívá s radostí na plážovém lehátku v bazénu, ale také nakukuje do ledničky, co je tam dobrého. Viděli jste snad už někdy dříve něco takového?

  • 323x

Malý pejsek proti lvíčatům

0%

Když jste štěně, působíte možná dost bojácně, ale opak je samozřejmě pravdou. A nenechat se odradit smečkou malých lvíčat? Ano, i to jde. Proč by vlastně měli na dané místo vůbec chodit, malé štěňátko si tu hoduje a nechce být nikým rušeno. Pokud by se snad někdo opovážil, tak ho svým dětským štěkotem ihned zažene na útěk, ať už by to byl kdokoliv. Opravdu nehodlá ustoupit ani o píď, což se jistě přesvědčíte se smíchem sami!

  • 425x

Kočka, pes a vydra

100%

Viděli jste snad někdy, aby se přátelili takto rozdílní živočichové? Všichni si hrají, baví se a celkově je to prostě nerozlučné trio. Kočka, pes a vydra si užívají života společně, nic je od sebe nedostane. Dokonalá roztomilost, ze které by si měli vzít mnozí lidé příklad. Přátelské kočkování – popřípadě, chcete-li, vydrování – nenechá jediné oko suché. A samozřejmě ani psisko nezůstane stranou, zapojí se také!

  • 415x

Pes a morče si užívají meloun

0%

Ať už hlodavec nebo nejlepší přítel člověka, meloun milují všichni. Více než devadesát procent vody a sladká chuť – osvěžení, co se prostě hodí, hlavně když je venku pořádně vedro. Kdo meloun ještě neochutnal, ten neví, o co vlastně přišel. A jen se podívejte, jak se zvířecí přátelé umí hezky podělit, leckteré dnešní děti – sourozenci – to mezi sebou nedokážou ani za nic. Škoda, děti by se mohly leccos přiučit!

  • 233x

Pes vyděsil medvěda

80%

Ve zvířecí říši se toho někdy odehraje…až bychom se všichni divili. Jen zlomek se ale dokáže zaznamenat na kameru. Tohle je však jeden případ, kdy se to zdařilo – velikostně průměrný pes dokázal zahnat na „útěk“ malé medvídě, které se prostě jeho rychlých pohybů poněkud vyděsilo. Cenný skalp na bojišti pro domácího mazlíčka, protože přeci jen – který pes tohle kdy v historii dokázal, že?

  • 262x

Hrátky s mývalem

80%

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala! To je slavná hláška ze slavného českého filmu. A jako by se jí inspiroval i pes v následujícím videu. Teď už se nudit nikdy nebude, protože má parťáka pro hry a zábavu. Že by snad byl mýval považován za štěně? Podívejte se, co si všechno dovolí, to by přeci jen tak někomu nemohlo projít. Ale co, kamarádství je kamarádství, tam se musí nějaký ten štulec pod žebra odpustit.

  • 382x

Pes si osedlal koně

100%

Umí pes jezdit na koni? Pokud si myslíte, že ne, možná Vás vyvedeme z omylu. Prostě umí, tady je jasný důkaz. Věrní přátelé, kteří se nikdy neopustí – kůň, respektive spíš poník a pes. Dovádí spolu po ohradě a na pár vteřin dokonce uvidíte instruktážní video pro psy, jak si dobře osedlat koně a pokusit se nespadnout. Ale na druhou stranu, ono by to nebylo z moc velké výšky, aby došlo ke zranění. Tak příjemnou zábavu!

  • 721x

Pavouk, co vypadá jako pes – nebo naopak?

100%

Mutant spatřil světlo světa a nyní si podrobí svět. To není jen tak nějaká legrace, protože pes, který zmutoval v roztodivného pavouka, budí na první pohled menší hrůzu. Později si ale uvědomíte, že je to vlastně jen plyšový obleček a začnete se smát na celé kolo. Děs z očí kolemjdoucích lidí ale dost dobře pochopíte až po zhlédnutí celého videa. To byste chtěli, aby Vás snad podobný psí pavouk zlákal do svých sítí a snědl?