topovat ověřit

Psí videa

Roztomilá videa - psi a děti

  • 421x

Po roce se znovu viděli

80%

Oba staří přátelé jsou prostě nadšení! Malý kluk a velký pes, někdejší nerozlučná dvojka, která si dokázala hrát celý den – se zase vidí, doslova po roce a po dni. Stará láska nezmizela, naopak, z psího hlasu poznáme, jak dojemná chvilka to vlastně je a pozadu nezůstává ani sám chlapec. Prostě láska psí a lidská, ta nezná žádné hranice!

  • 447x

Kdopak se to tu batolí?

20%

Lidské mládě versus psí mládě? Tenhle závod v batolení by měl jasného vítěze, tady se ale na nějaké vzdálenosti nehraje. Všichni tři kamarádi se batolí přímo skvěle, no řekněte sami, není to roztomilé snad na pět set procent? Pejskům stačí jen málo, batolení svého malého lidského kamaráda totiž v jádru berou jako podnět ke hře – a rozhodně to působí velmi vtipně! Skoro až by se chtělo dát těm krásným štěňátkům nějakou mlsku.

  • 801x

Psí ukolébavka

100%

Roztomilý psí opatrovník houpe malé dítě v kolébce.

  • 1 710x

Když si psí velikáni hrají s těmi nejmenšími

80%

Jak dobře může klapat vzájemné soužití reprezentantů velkých psích plemen a úplně maličkých dětí, o tom je tento soubor videí. Zachycuje veselé momenty plné her a škádlení velkých psů, kteří si hrají s malými dětmi s velkou obezřetností nebo nenechavé děti jednoduše stoicky ignorují. Samozřejmě na všechny zúčastněné bedlivě dohlíží dospělí.

  • 2 319x

Proč by mělo mít dítě psa?

100%

O přínosech, které dítěti skýtá soužití s psím kamarádem, pojednává náš článek "Proč pořídit psa dítěti". Toto video ukazuje, že psi dokáží být neobyčejně zábavnými a vnímavými společníky i pro ty úplně nejmenší děti. Video je plné vtipných momentů, u kterých se opravdu pobavíte.

  • 1 209x

Lekce cirkusové průpravy

80%

Pamatujete si na svá dětská léta, kdy bylo oblíbenou kratochvílí mnoha holčiček závodit, kdo dokáže déle cvičit s gumovou obručí, aniž by spadla na zem? Malá cvičitelka novofundlandského krasavce se rozhodla, že svého pejska naučí, kterak se stát cirkusákem snadno a rychle. Poté, co pes zvládá projít obručí bez sebemenší chybičky, přichází chvíle pro vyšší level. Pes ale na tančící obruč jen udiveně kouká.

  • 1 113x

Odměněné miminko

80%

Maličké roztomilé miminko se poprvé plazí po zemi. Snaživě se zvolna přibližuje směrem k pejskovi, který ho zajímá a láká. Ten trpělivě čeká, až se k němu děťátko dostane. Poté ho za jeho mimořádné úsilí odměňuje velmi něžným olíznutím po tváři.

  • 1 030x

Když pejskové a kočičky usnou s miminkama

80%

Neuvěřitelné video o spinkajících dětech s jejich huňatými kamarády. Prostě zde funguje pejsek místo plyšáka :-)

  • 1 434x

Štěňátko si hraje s miminkem

80%

Legrační video o tom, jak si krásně mohou malé děti vyhrát se štěňátkem Shorkie. Shorkie je kříženec mezi Shih-Tzu a Jorkšírem. Je antialergení a vhodný k dětem.

  • 1 088x

Americký stafordšírský teriér a miminko

60%

Jak už bylo řečeno, Americký Stafordšírský Teriér nemusí vždy vzbuzovat jen respekt. Toto video Vás o tom přesvědčí...