topovat ověřit

Psí videa

Roztomilá videa - štěňátka

  • 664x

Štěně a dospělák: před a po

60%

Nádherné video, které zachycuje, jak vypadají štěňátka mnoha plemen a jaký je potom vzhled dospělého představitele plemene. Někdy byste jenom těžko uhodli, co z malé roztomilé kuličky vyroste. Prohledněte si video a schválně, zda tam bude i vaše plemeno.

  • 838x

Roztomilým štěňátkům nelze odolat

100%

Všechna štěňátka jsou roztomilá a nejde jim odolat. Podívejte se, jak dokáží vtipně reagovat na situace, které neznají a jsou pro ně nové. Rozhodně se pobavíte. Jak to dopadne když vrh štěňátek uslyší houkačku a co když pustíte fén? Jen si vzpomeňte, jak vaše štěňátko reagovalo na první zapískání hračky.

  • 512x

Tak ty si nechceš hrát?

80%

Haf! Chci si hrát a nikdo mi v tom nezabrání! A pokud se o to pokusí, tak se budu hodně zlobit a začnu házet hračkami jako malé štěně! Přesně tak se vyjadřuje tento malý husky, který navíc ještě v psí řeči nadává, když se mu nechce jeho majitel věnovat a hrát si s ním. Je prostě jako dítě, které se až nemístně vzteká. Ale je velmi pravděpodobné, že nakonec dosáhne svého a hraní bude na programu dne…

  • 332x

Nadšení prostě nebere hranic

0%

Stačí jen málo a pes je nadšený jako snad jen málokterý člověk! Vlastně se jen projíždělo kolem parku, kde se pejsek rád prochází a běhá, kam se mu zrovna zachce. Během několika minut se bude vystupovat a rázem je před ním odpoledne plné her a radovánek. Takže proč by se neradoval jako malé dítě, které se těší na další hračku, že?

  • 280x

Psí panda

0%

Kostým na Halloween pro pejska? Tady se můžete inspirovat na příští rok. Štěňátku to prostě parádně sluší, akorát jedno není tak docela průkazné – chodí tohle zvláštní zvíře po dvou, nebo spíše po čtyřech? Každopádně, je tak úžasně roztomilé, že by ho bral doma snad každý. A navíc je skladné, takže se hodí i do menších bytů. Teď ještě pelíšek, pár malých konzerviček a dostatek času na venčení.

  • 539x

Poprvé v bazénu

100%

Psi milují plavání, je to totiž trochu adrenalinu a v letních dnech hlavně spoustu osvěžení. V tomto videu uvidíte, jak se štěňátka zlatého retrívra poprvé učí plavat. A ano, přesně podle hesla, všechno je jednou poprvé. Smečka uprostřed bazénu dovádí i s nafukovacími míčky a užívá si ve stínu příjemné letní odpoledne. Nakonec, skočili byste jistě do té vody s radostí také, co?

  • 419x

Láska mezi maxipsem a štěnětem

100%

Psí láska má mnoho různých podob, tady se podíváme na vřelou náklonnost mezi psem velkým a psem opravdu malým. Bordeaux je francouzské město, ale také psí rasa, známá rovněž pod jménem mastif. Jde o skutečně mohutné psy, kteří mohou mít v dospělosti až sedmdesát kilogramů. A právě jeden z nich se rozhodl svědomitě starat o nesrovnatelně menší štěňátko. Roztomilé, že? Jen se na to podívejte sami!

  • 255x

Retrívři si hrají na honěnou

0%

Psi si dokážou vyhrát opravdu s každou věcí, která jim takříkajíc "přijde do cesty". V případě těchto dvou zlatých retrívrů - mladšího štěněte a jeho o něco staršího bratra – je to stůl v domě jejich majitelů, kolem kterého si společně hrají na honěnou, přičemž se štěně snaží přechytračit většího psa tím, že vždycky podběhne menší prostor pod stolem a zmate ho. A daří se mu, to se musí nechat!

  • 299x

Štěně trochu moc dovádí

100%

Že jsou štěňátka velice hravá, je všeobecně známý fakt. V tomto videu můžete vidět dospělého psa, který si chce odpočinout a trochu se třeba i prospat, ale štěňátko mu v tom brání tím, že si chce hrát. Velký pes se ho snaží ignorovat, což mu v tomto případě nevydrží moc dlouho a nakonec štěněti podlehne a začne si hrát s ním. Co bychom pro ty děti vlastně všechno neudělali, no ne?

  • 381x

Malá štěňátka si hrají

100%

Pojďme se podívat na roztomilá sedmitýdenní štěňata mopslíků, konkrétně se jedná o čtyři fenky a tři psy. Hrají si převážně spolu a z videa si můžete všimnout, že bez sebe nedají ani ránu. Doma mají k dispozici spoustu hraček, jak provizorních, tak těch přímo ze zverimexu, například papírovou ruličku, ale také hodně míčků a spoustu dalších věcí. Prostě všechno, co jenom jde!