topovat ověřit

Psí videa

Psí sporty a triky - triky

  • 3x

Jak na to: povel popros

0%

Naučit psa základní povely by měla být samozřejmost a povinnost každého páníčka, aby mohl svého čtyřnohého kamaráda dobře ovládat. Ale učení různých triků je zábavou pro psy i páníčky. Začínáte a rádi byste, aby váš pejsek uměl efektně poprosit? Podívejte se, jak na to.

  • 14x

Aport: jak naučit psa přinést věci?

0%

Nedaří se vám naučit psa aport? Utíká vám s aportem nebo nechce pustit? Podívejte se na toto video, jak krok za krokem dosáhnout úspěchu, protože aport je sice na první pohled velmi jednoduchý, ale ve skutečnosti je to jinak.

  • 8x

Seznamte se s dogfrisbee – oblíbeným sportem

0%

Znáte dogfrisbee? Není to jen bezcílné házení létajícího talíře, ale mnohem víc! Podívejte se, jaká plemena se pro tento sport hodí a kdy s ním můžete začít. Dozvíte se také, jak je to se závody ve frisbee.

  • 26x

4 tipy, jak naučit couvání

0%

Chcete svého psa naučit trik couvání, ale nevíte, jak na to, nebo se vám to nedaří? Podívejte se na následující video a vyberte si jeden ze způsobů, jak ho to naučit.

  • 184x

Naučte svého psa 3 oblíbené triky

80%

Chtěli byste svého pejska naučit něco nového v pohodlí domova? Podívejte se na toto video s podrobným návodem, jak naučit dělat psa mrtvého, uklonit se a stydět se. Každý bude tyto triky obdivovat.

  • 97x

Psí závody na prknech

100%

Výroční závody na zaplněné pláži, která sleduje psí zápolení. Více než sedmdesát štěkajících závodníků uprostřed vln. Záchranné vesty nesmí chybět, ale nebojte - zkušení harcovníci dobře vědí, jak na to! Prohlédněte si fotky chrtů, čivav a buldočků, kteří se rozhodli závodit a získat zlatou medaili. Nebo myslíte, že by závěrečná odměna mohla být i v podobě hutné klobásky?

  • 211x

Pejsek a žvýkací hračka schovaná v tlamě

0%

Některým pejskům tyto pískací hračky vadí no a jiní je mají naopar rádi. Tento pejsek si schoval svoji pískací hračku do tlamy a pořád s ní píská :-).

  • 367x

Border kolie Nana ukazuje co umí

100%

Jmenuje se Nana, je to border kolie a ukáže vám co umí. Vše bude navíc doprovázené hudbou. Na tyto videa je prostě radost se dívat.

  • 210x

Pejsek co nemá rád vodu...Se učí plavat.

0%

Ne každý pes je od přírody plavec. No přesvědčit se o tom můžete i v tomto videu. Zachycený pejsek není vůbec žádným milovníkem vody. A i podle jeho výrazu z té vody nadšený teda opravdu není.

  • 212x

Pit bull jako perfektní obranný pes

0%

Toto video je spíše pro anglicky mluvící. Nicméně se záběry si příjde na své i člověk anglicky nemluvící. Jedná se o ukázku dovedností pit bulla a jejich využití pro účel obrany.