topovat ověřit

Psí videa

Psí sporty a triky - triky

  • 131x

Správná motivace je klíčem k úspěchu

100%

Pokud s pejskem cvičíte, tak jistě víte, že to jde mnohem lépe, když je nadšený a ne znuděný. Radosti z výcviku docílíte, pokud budete psa správně motivovat. Nedaří se vám to a nevíte, jak ho zaujmout? Podívejte se na toto video, protože ne nadarmo se říká, že zadarmo ani kuře nehrabe.

  • 86x

Jak na to: povel popros

100%

Naučit psa základní povely by měla být samozřejmost a povinnost každého páníčka, aby mohl svého čtyřnohého kamaráda dobře ovládat. Ale učení různých triků je zábavou pro psy i páníčky. Začínáte a rádi byste, aby váš pejsek uměl efektně poprosit? Podívejte se, jak na to.

  • 69x

Aport: jak naučit psa přinést věci?

100%

Nedaří se vám naučit psa aport? Utíká vám s aportem nebo nechce pustit? Podívejte se na toto video, jak krok za krokem dosáhnout úspěchu, protože aport je sice na první pohled velmi jednoduchý, ale ve skutečnosti je to jinak.

  • 52x

Seznamte se s dogfrisbee – oblíbeným sportem

100%

Znáte dogfrisbee? Není to jen bezcílné házení létajícího talíře, ale mnohem víc! Podívejte se, jaká plemena se pro tento sport hodí a kdy s ním můžete začít. Dozvíte se také, jak je to se závody ve frisbee.

  • 48x

4 tipy, jak naučit couvání

100%

Chcete svého psa naučit trik couvání, ale nevíte, jak na to, nebo se vám to nedaří? Podívejte se na následující video a vyberte si jeden ze způsobů, jak ho to naučit.

  • 224x

Naučte svého psa 3 oblíbené triky

80%

Chtěli byste svého pejska naučit něco nového v pohodlí domova? Podívejte se na toto video s podrobným návodem, jak naučit dělat psa mrtvého, uklonit se a stydět se. Každý bude tyto triky obdivovat.

  • 97x

Psí závody na prknech

100%

Výroční závody na zaplněné pláži, která sleduje psí zápolení. Více než sedmdesát štěkajících závodníků uprostřed vln. Záchranné vesty nesmí chybět, ale nebojte - zkušení harcovníci dobře vědí, jak na to! Prohlédněte si fotky chrtů, čivav a buldočků, kteří se rozhodli závodit a získat zlatou medaili. Nebo myslíte, že by závěrečná odměna mohla být i v podobě hutné klobásky?

  • 216x

Pejsek a žvýkací hračka schovaná v tlamě

0%

Některým pejskům tyto pískací hračky vadí no a jiní je mají naopar rádi. Tento pejsek si schoval svoji pískací hračku do tlamy a pořád s ní píská :-).

  • 374x

Border kolie Nana ukazuje co umí

100%

Jmenuje se Nana, je to border kolie a ukáže vám co umí. Vše bude navíc doprovázené hudbou. Na tyto videa je prostě radost se dívat.

  • 210x

Pejsek co nemá rád vodu...Se učí plavat.

0%

Ne každý pes je od přírody plavec. No přesvědčit se o tom můžete i v tomto videu. Zachycený pejsek není vůbec žádným milovníkem vody. A i podle jeho výrazu z té vody nadšený teda opravdu není.