topovat ověřit

Psí videa

Kynologické aktivity - agility

  • 465x

Oblíbené psí sporty

80%

Znáte různé kynologické disciplíny, kterým se s vaším psem můžete věnovat? Psí sporty – to není jenom dogdancing neboli tanec se psem a skákání přes překážky ve formě agility. Existuje mnoho různých aktivit, znáte obedience nebo coursing? Podívejte se na oblíbené sporty.

  • 518x

Nehoda při tréninku psa

80%

Na videu uvidíme svižného pejska, který má zřejmě rychlost v krvi. Pejsek v zápalu tréninku shodil svého pána. Udělal to samozřejmě neúmyslně a jeho pán se v zásadě porazil sám o momentálně nešikovně zvednutou pohyblivou lávku.

  • 3 891x

Flegmatický mastif na agility show

80%

Tento pejsek dostál svého označení plemena mastif. Mastifové jsou typicky obezřetní psi, kteří plní rozkazy s rozvahou a vše si nejprve pečlivě rozmyslí. Není na místě považovat tyto psy za pomalé. Právě naopak, dokáží být velice hbití a rychlí.

  • 2 479x

Border kolie rychlejší než blesk

100%

Tak tomuhle říkám "střela"! Extrémně rychlá border kolie soutěží na šampionátu v agility. A kdo myslíte, že vyhrál? Máte-li rádi agility nebo border kolie, určitě na video koukněte :-)

  • 2 918x

Rozkošné čivavy cvičí agility

80%

Možná si myslíte, že čivava nepatří zrovna mezi nejinteligentnější plemena. Toto video vám ukáže, že i čivava se dá naučit různým kouskům, například s ní můžete provozovat agility.