topovat ověřit

Psí videa

Psí sporty a triky - agility

  • 42x

Oblíbené psí sporty

100%

Znáte různé kynologické disciplíny, kterým se s vaším psem můžete věnovat? Psí sporty – to není jenom dogdancing neboli tanec se psem a skákání přes překážky ve formě agility. Existuje mnoho různých aktivit, znáte obedience nebo coursing? Podívejte se na oblíbené sporty.

  • 385x

Nehoda při tréninku psa

60%

Na videu uvidíme svižného pejska, který má zřejmě rychlost v krvi. Pejsek v zápalu tréninku shodil svého pána. Udělal to samozřejmě neúmyslně a jeho pán se v zásadě porazil sám o momentálně nešikovně zvednutou pohyblivou lávku.

  • 728x

Flegmatický mastif na agility show

100%

Tento pejsek dostál svého označení plemena mastif. Mastifové jsou typicky obezřetní psi, kteří plní rozkazy s rozvahou a vše si nejprve pečlivě rozmyslí. Není na místě považovat tyto psy za pomalé. Právě naopak, dokáží být velice hbití a rychlí.

  • 1 383x

Rychlejší než blesk

80%

Zcela po právu zvítězila na letošním šampionátu agility v anglickém Westminsteru border kolie z tohoto videa. Při shlédnutí záznamu má člověk pocit, jako kdyby šlo o zrychlené záběry. Jenže tomu tak není. Tahle border kolie je totiž závratně rychlá! Sledovat její nasazení během závodu je nepopsatelný zážitek.

  • 1 194x

Rozkošné čivavy cvičí agility

80%

Možná si myslíte, že čivava nepatří zrovna mezi nejinteligentnější plemena. Toto video vám ukáže, že i čivava se dá nučit různým kouskům, například s ní můžete provozovat agility.