topovat ověřit

Psí videa

Vtipná videa - štěňátka

  • 2 589x

Štěňátka dělají zábavné věci

100%

Štěňátka dokáží být velice vtipná. Jistě to sami znáte a vzpomínáte na to, co vaši pejsci vyváděli, když byli ještě malí. Podívejte se video a vzpomeňte si na tu štěněčí dobu, zaručeně se zasmějete.

  • 209x

Děti si nechtějí čistit zuby

100%

Ale tati, já to nechci! Přesně tak se projevuje štěně v tomto videu, které si prostě odmítá vzít pamlsek – ten má totiž i čistit zuby. Tady ale byla řeč o dobrotě, a ne o tom, že si má roztomilé štěně odbýt své povinnosti, to snad ještě počká. Když nechce, tak nechce, nedá se nic dělat, zuby se vyčistí speciální pastou s chutí paštiky. Nebo je tu snad ještě jiná možnost?

  • 615x

Maličký retrívr poprvé doma

0%

Majitelé osmitýdenního štěněte zlatého retrívra zdokumentovali jeho první den v novém domově. Video bylo pořízeno v březnu, takže byla zima a štěně si mohlo jít hrát se svými novými páníčky do sněhu, který se mu zřejmě okamžitě zalíbil. Vytvořili si z hory sněhu skluzavku, a poté se šli projít po okolí. Po návratu domů očividně vyčerpané štěně téměř okamžitě usnulo. A vůbec se mu není co divit!

  • 469x

Štěně má novou hračku

100%

Pojďme se podívat na roztomilé štěně, které právě objevilo zarážku ke dveřím. Ze začátku jde vidět, že se jí bojí, protože neví, o co jde a snaží se jí kousat a vůbec ideálně zamordovat. Zřejmě se pokouší o vytržení zarážky ze zdi mnoha různými způsoby, jak můžete na videu vidět, ale nakonec se mu to stejně nepodařilo. I přesto si ale ze zarážky dělá hračku. Co by také jiného štěňátko napadlo, že?

  • 646x

Malí boxeři jsou k sežrání

80%

Na tomto videu můžete vidět teprve čtyřtýdenní štěňátka boxera. Ve videu objevují malé bílé schody, ke kterým jim majitel později přidělal plastovou podložku, aby pro ně vytvořil skluzavku, kterou se štěňata nejdříve opatrně pokouší objevovat, poté ale zjistí, že je to pro ně skvělá zábava, zvlášť když si hrají všichni dohromady. Rodina má přeci držet vždycky při sobě!

  • 568x

Tohle štěňátko se koupat nehodlá

100%

Jestli máte psa, pak jistě víte, před jak složitým úkolem mnohdy jako páníček stojíte, jakmile přijde na řadu jeho koupání. Existují psi, kteří koupání přímo milují – pak je tu ale i skupina (a ne malá!) těch, kteří se vodě vyhýbají širokým obloukem. A když to nejde jinak, jsou ochotni vymyslet i neskutečné věci, aby se koupání vyhnuli, jako třeba tohle štěňátko. Nevěříte! Podívejte se! Vykoupat se, to je někdy prostě takový velký čtyřnohý problém.

  • 524x

Štěně si sedlo do misky s vodou

100%

Štěňátko trochu povyrostlo a tak dostalo větší misku na vodu. A protože má evidentně vodu rádo, rovnou se do ní i posadilo.

  • 1 053x

"Remy" se učí chodit ze schodů

100%

Upovídané štěňě Aljašského Klee Kaie má strach sejít ze schodů. Jeho úžasné zvukové projevy působí, jako by si své páničce stěžoval. Co myslíte, zvládne to?