topovat ověřit

Psí videa

Ostatní

  • 43x

Upoutávka na Psí poslání 2

0%

Všichni pejskaři se před dvěma lety vydali do kina na film Psí poslání, který vypráví o Baileym, jehož posláním je dostat se v dalším psím životě ke svému milovanému pánovi Ethanovi. Nyní se za Baileym vracíme, protože má nové poslání a tím je postarat se o Ethanovu vnučku.

  • 44x

Pokračování Psího poslání letos v kinech

0%

Viděli jste Psí poslání s Baileym v hlavní roli? Letos se dočkáme pokračování, které bude brzy v kinech. Každý pejsek má své poslání a Bailey se znovu narodí pro Ethanovu vnučku CJ.

  • 34x

Nový film od autora Psího poslání

100%

Nový film pro milovníky psů od autora Psího poslání. Vypráví o fence Bele, která se nešťastnou náhodou ztratí a bude se snažit vrátit do svého milujícího domova. Prožijte s ní nezapomenutelné dobrodružství.

  • 205x

Podívejte se, které psí filmy nesmíte vynechat

0%

Každý milovník psů má rád filmy o mazlíčcích. Myslíte, že už jste viděli všechny psí filmy? Mrkněte se na top 10 vysoce hodnocených a třeba zjistíte, že jste na omylu a můžete to hnedka napravit.

  • 19x

Upoutávka k oblíbené komedii s Marleym

60%

Velmi úspěšná komedie s rozpustilým labradorem Marleym v hlavní roli. Sledujeme, jak Marley roste a z neposedného štěněte se stává nejlepší rodinný přitel.

  • 33x

Domácí pamlsky pro pejsky

0%

Vánoce se blíží a kromě tradičního cukroví můžete upéct i něco netradičního, a to pamlsky pro vaše psí miláčky. Ve videu najdete několik typů, ale můžete zapojit svou vlastní fantazii a upéct pejskovi dobrotu z jeho oblíbených surovin.

  • 365x

Fenka se stará o mláďata gepardů

100%

Matka těchto malých gepardů zemřela při porodu. A tak se mláďat ujala fenka, která poslání náhradní matky bere vážně. O mláďátka se stará jako o svoje vlastní a díky ní vlastně mladí gepardi i přežijí.

  • 300x

Přátelství koně a psa

100%

Dojemná reklama o neobvyklém přátelství malého štěněte a koně, které nic na světě nemůže rozdělit.

  • 674x

Děti v zoo

80%

Zoologická zahrada je již tradičně oblíbeným cílem rodičů s dětmi. Pro děti je to skvělá příležitost seznámit se s mnoha exotickými zvířátky, která nikde jinde nepotkají. A jak je vidět na tomto videu, také se náležitě vyblbnout. Dětská bezprostřednost funguje znamenitě a obyvatelé zoo s dětmi aktivně komunikují.

  • 899x

Přátelství nade vše

100%

O tom, že skutečné přátelství nezná hranic, vypráví toto reklamní video. Stěžejními hrdiny videa jsou lovecký pes a jeho kamarád orangutan. Kromě nich spot zachycuje mnohá netradiční přátelství včetně kamarádského vztahu slona se psem, slona s ovcí, psa s lvíčetem nebo psa s delfínem.