topovat ověřit

Psí videa

Ostatní

  • 251x

Třetí pokračování filmu Bella a Sebastián

100%

Oblíbili jste filmy o chlapci Sebastiánovi a jeho velkém, ale hodném psovi Belle? Tak by vám rozhodně neměl uniknout třetí díl a jejich další dobrodružství. Podívejte se, jak to všechno dopadne.

  • 179x

Pokračování filmu Bella a Sebastián

100%

Opět se vracíme za hrdiny Bellou a Sebastiánem do úchvatného prostředí Alp. Je po válce a život se vrací do starých kolejí. Za Sebastiánem se vrací Angelina, kterou vždy vnímal skoro jako matku, ale letadlo s ní spadne. Angelina se ztratila v divočině a Sebastián se ji bude snažit najít.

  • 467x

Bella a Sebastián: příběh chlapce a jeho psa

100%

Všichni pejskaři milují filmy o psech a rozhodně byste si neměli nechat ujít klasiku o Belle a Sebastiánovi. Příbeh se odehrává v době druhé světové války ve francouzských Alpách. Vypráví o chlapci Sebastiánovi, který žije se svým dědečkem a spřáteli se s divokou fenku Bellou.

  • 372x

Dojemný příběh věrné akity

100%

Tento film je hitem mezi milovníky psů. Vypráví o neskutečné psí oddanosti a věrnosti. Univerzitní profesor najde jednoho dne štěně akity a ujme se ho. Vznikne mezi nimi krásný vztah a Hachiko chodí každý den svému pánovi naproti na nádraží a čeká, až se vrátí z práce.

  • 231x

Upoutávka na Psí poslání 2

100%

Všichni pejskaři se před dvěma lety vydali do kina na film Psí poslání, který vypráví o Baileym, jehož posláním je dostat se v dalším psím životě ke svému milovanému pánovi Ethanovi. Nyní se za Baileym vracíme, protože má nové poslání a tím je postarat se o Ethanovu vnučku.

  • 310x

Pokračování Psího poslání letos v kinech

100%

Viděli jste Psí poslání s Baileym v hlavní roli? Letos se dočkáme pokračování, které bude brzy v kinech. Každý pejsek má své poslání a Bailey se znovu narodí pro Ethanovu vnučku CJ.

  • 272x

Nový film od autora Psího poslání

100%

Nový film pro milovníky psů od autora Psího poslání. Vypráví o fence Bele, která se nešťastnou náhodou ztratí a bude se snažit vrátit do svého milujícího domova. Prožijte s ní nezapomenutelné dobrodružství.

  • 222x

Upoutávka k oblíbené komedii s Marleym

60%

Velmi úspěšná komedie s rozpustilým labradorem Marleym v hlavní roli. Sledujeme, jak Marley roste a z neposedného štěněte se stává nejlepší rodinný přitel.

  • 308x

Domácí pamlsky pro pejsky

100%

Vánoce se blíží a kromě tradičního cukroví můžete upéct i něco netradičního, a to pamlsky pro vaše psí miláčky. Ve videu najdete několik typů, ale můžete zapojit svou vlastní fantazii a upéct pejskovi dobrotu z jeho oblíbených surovin.

  • 533x

Fenka se stará o mláďata gepardů

100%

Matka těchto malých gepardů zemřela při porodu. A tak se mláďat ujala fenka, která poslání náhradní matky bere vážně. O mláďátka se stará jako o svoje vlastní a díky ní vlastně mladí gepardi i přežijí.