topovat ověřit

Psí videa

Vtipná videa - psi

  • 2x

Psí chytrolíni

0%

Že jsou psi chytří, tak o tom není pochyb, dokáží se naučit spoustu povelů, pomáhají lidem a nebo sportují. Ale někteří jsou pěkní šprýmaři a jsou taky pořádně vynalézaví.

  • 2x

Vánoční cukroví pro pejsky

0%

O vánocích si všichni pochutnáváme na cukroví a dalších dobrotách. Zkuste hostinu dopřát i vašemu pejskovi. Můžete mu upéct cukroví přímo pro něj, uvidíte, jak mu bude šmakovat.

  • 45x

Jak pejsci rozbalují vánoční dárky

0%

Plánujete pořídit vašim čtyřnohým miláčkům dárky pod stromeček? Měli byste a nezapomeňte je zabalit, protože velkou radost jim udělá už jen rozbalování a cupování vánočního papíru.

  • 803x

Psí vládce všech bohů?

0%

Psi si hrají rádi a neplatí to určitě jen pro jmenovce vládce všech bohů, sídlícího na Olympu. Zeus je totiž nadšenec do sněhových hrátek, jak vidíte, má na to i postavu – takže žádná hluboká závěj nezůstane bez úhony, prostě ten bílý a studený materiál miluje! Snad je pravdou, že má zábavu i na jaře nebo v létě, protože sníh tu bohužel dlouho nezůstane a Zeus si jej užívá plnými doušky!

  • 112x

Brigáda je občas vážně třeba…

0%

Sheebě se doslova splnil sen, vždyť k narozeninám dostala dárek, který ještě snad žádný pes neměl. Stala se šéfem ve firmě, která se zabývá výrobou psích potřeb, ale také provozuje útulek pro opuštěná zvířata. Ani vy samozřejmě nezapomínejte na to, že podobná charita je velmi potřebná, a to nejen jeden den v roce – byť pravda, v zimě je proviant a teplá deka nutností ještě o to více…

  • 143x

Záchranná operace jménem Husky

0%

Vězení v podobě pyžama, do kterého se menší kamarád pejska Husky nedobrovolně uvrhl, je trochu nepříjemné – co nejdříve se musí najít cesta ven! Husky sice může použít jen zuby, protože packy mu jsou vlastně k ničemu, ale odhodlá se k činu a během minuty bude všechno hotové. Z obrovské ponožky nakonec vykoukne jezevčík, který je vděčný za vysvobození a jistě přenechá příští porci zvěřiny svému kamarádovi.

  • 104x

Nejčistotnější psiska světa

0%

Psi jsou čistotní. Někteří. Někdy. Pokud je venku trochu bláta, hromada listí nebo písek, zaručeně se do toho všeho vrhnou, nevyjímaje dokonce ani sněhové závěje. V tomto videu se můžete přesvědčit, že světoznámé plemeno Shiba Inu není rozhodně žádnou výjimkou. Hraje si tam, kde se nejvíc zašpiní, prostě jako malé dítě. Ale řekněte, kdo by to podobně roztomilému pejsánkovi neodpustil, že?

  • 50x

Milovník jídla na entou

0%

Psi rádi jedí, to je zcela jasná skutečnost. Někteří se dokonce až přejídají, jiní si zase dopřávají nášup v přímo nevhodnou chvíli. A jiným se zase o jídle doslova a do písmene i zdá. Na této krátké nahrávce máte jasný důkaz! Jíst ve snu znamená nedostat do sebe žádné kalorie, a přesto si pochutnat na vydatné porci hovězího. Copak by nějaký pes odolal? Naprostý nesmysl, takže prostě hurá k misce!

  • 30x

Házet psovi kost? To vážně nejde

0%

Za starých časů se říkalo – házet psovi kost. Ale dnešní psiska už pořádně zlenivěla, jak se můžete přesvědčit v tomto videu. Pomalé reflexy, laxní přístup k nadhozené kořisti, nedostatečné koordinace. A mňamka jen pleskne o čenich a letí pryč. Prostě to nejde chytit, tudy cesta rozhodně nepovede!

  • 101x

Vodu, prosím!

0%

Letní vedra trápí nejen psy, ale i jejich majitele. Bohužel, pes se vlastně „potí“ jen jazykem a horka si tak užívá podstatně méně než my. Toto psisko ale vyzrálo úplně na všechno, protože se chystá kompletně sežrat proud vody, kterým ho oblažuje jeho páníček. Nakonec, proč si nekousnout? Ten proud je nějak zpupný, na jeho vlastní zahradě, kde se prohání za míčkem, téct takhle prudce?