topovat ověřit

Psí videa

Vtipná videa - psi a děti

  • 536x

Nechci se převlékat!

100%

Mluvící pejsek Misha, kdo by tuhle postavu Youtube neznal, že? Tentokrát bude v hlavní roli husky jménem Lajka, což je vlastně kamarádka. A myslíte si, že neumí mluvit? Opak je pravdou, dovede toho říct docela dost. Například si rázně poručí, že prostě na Halloween kostým nechce a k ničemu jí to nebude. Její malý majitel si sice myslí opak, psisko ale jasně dává najevo svoje stanovisko. Nooo!

  • 428x

Jak pobavit děcko

0%

Fakt, že pes je nejlepším přítelem člověka nemůže snad nikdo zapřít. Na videu, které se chystáte zhlédnout, nebo jste ho možná již viděli, je pejsek s dítětem sedícím v židličce. Pes se snaží chytit do svých zubů plastovou lahev, kterou mu dává jeho majitel, a miminko touto činností oba rozesmávají. I když je video krátké, je vtipné a roztomilé. Ostatně, posuďte vše sami.

  • 385x

Obrovská radost z pejska!

100%

Jen olízne obličej a už to rozesměje. Dítko v tomto videu bude určitě v dospělosti hodně veselá kopa, vždyť na kariéru baviče trénuje doslova už od plenek. Záchvaty smíchu, které chytá vedle svého psího přítele, rozesmějí i maminku. Není přeci od věci, když se bránice hýbe všem lidem v místnosti – smích prodlužuje život a určitě i zvířata se nějak baví a smějí, chovatelé by za to dali ruku do ohně!

  • 1 481x

Hlasový souboj

80%

Tohle je opravdu povedená dvojka. Malé dítko a sibiřský husky spolu tvoří báječné pěvecké duo. Jistě by se bezchybně uplatnili i při vytí na Měsíc. Pes perfektně reaguje na každý zvuk, který děťátko vydá. Oba dva si hlasový souboj náramně užívají.

  • 924x

Legrace s bublinami

80%

Malá Molly se může potrhat smíchy, jak její psí kámoš Bennie práská bublifukové bubliny.

  • 899x

Vzpoura psů

80%

Ano, psi jsou opravdu nejlepším přítelem člověka, i když někdy to tak nevypadá.