topovat ověřit

I mazlíčkové se mohou stát hrdiny

  • Deset zvířecích hrdinů
100%

Zvířata dokáží vycítit mnoho různých věcí, a proto se můžeme setkat s mnoha hrdiny ze zvířecí říše, kteří zachránili nejen ostatní zvířata, ale pomohli i lidem. Podívejte se na toto video, kde se seznámíte s deseti zvířecími hrdiny.

Ochranitelský pud matek je velmi silný, a proto se není čemu divit, že kočka riskovala svůj život, aby pomohla svým koťatům a zachránila je před požárem. Další kocourek dokázal probudit svou majitelku, která omdlela a ještě jí na pomoc přivolal syna z vedlejší místnosti. Jiná kočička vycítila, že uniká plyn a včas vzbudila svou paničku, které tak zachránila život. 

Psi jsou na tom podobně, jeden majitel naučil svého psa vytočit 911, protože upadal do bezvědomí, tak aby mu pes uměl přivolat pomoc, vyplatilo se to. Fenka kokršpaněla zase dokázala přivolat pomoc k autonehodě, kdy se páníček nebyl schopen dostat z auta. Další pes na procházce objevil promrzlého muže, který byl díky němu převezen do nemocnice. Říkáte si, že čivavy jsou moc malé? Fenka Čiči zachránila život dvěma topícím se ženám!

Mezi hrdiny jsou i jiná zvířata, např. papoušek, který přivolal pomoc dusícímu se dítěti, nebo delfíni, kteří zahnali žraloka, jenž útočil na muže. Zmínit musíme i poníka, který navštěvoval pacienty v nemocnicích a díky němuž začala jedna holčička po několika letech opět mluvit.

Vidíte, zvířata jsou nejen úžasní společníci, ale také pomocníci a hrdinové. Zažili jste něco podobného na vlastní kůži? Zachránil vás někdy váš pes nebo kočka? Napište nám svůj příběh do komentáře a připojte fotku vašeho hrdiny.

 

Co uvidíte ve videu

1. Ohnivá kočka Scarlet

2. Telefonující německý ovčák

3. Mluvící papoušek

4. Kokršpanělka přivolala pomoc k autonehodě

5. Čivava Čiči zachránila ženy před utonutím

6. Kocour zachránil majitelku v bezvědomí

7. Léčivý poník Magic

8. Kočka zachránila majitelku před plynem

9. Pes nalezl zmrzlého muže

10. Delfíni zachránili muže před žraloky

zhlédnuto: 209x

Budeme rádi, když toto video ohodnotíte :-)

100%

Co Vás zaujalo? Chybí Vám zde něco?
Napište komentář...