topovat ověřit

Šikovní psi plní povely na jedničku

  • Nejlépe vycvičení psi
60%

To, že psi zvládají základní poslušnost, není nic neobvyklého a rozhodně by povely typu sedni, lehni, zůstaň apod. měli ovládat všichni psi. Patří to k základní výchově. Někteří páníčci se však svým psům věnují více a učí je dál.

Kromě jednoduchých povelů se můžete věnovat různým trikům či dokonce dogdancingu, jedná se o na pohled velmi líbivé vystoupení, kdy se svým psem "tancujete". Necítíte se na to? Nevadí, zkuste svého psa naučit něco užitečného – třeba aby vám přinesl poštu, stejně jako šikula ve videu.

Psy můžete zabavit i různými hlavolamy, což oceníte právě v ošklivém počasí, kdy nemůžete jejich energii vybít venku. Když zaměstnáte hlavu, uvidíte, že váš čtyřnohý parťák se unaví i bez dlouhé procházky. Máte doma více psů? Naučte je se při splnění povelu synchronizovat, vypadá to krásně. 

Jak jste na tom s výcvikem vy? Jste rádi že váš pes ovládá základní povely, nebo z něj děláte mistra všech triků a můžete se pochlubit podobnými kousky, jako jsou ve videu? Napište nám do komentáře.

zhlédnuto: 1 819x

Budeme rádi, když toto video ohodnotíte :-)

60%

Co Vás zaujalo? Chybí Vám zde něco?
Napište komentář...