topovat ověřit

Border kolie rychlejší než blesk

  • Talentovaná border kolie zdolává v agility překážky s neuvěřitelnou rychlostí
100%

Zcela po právu zvítězila na šampionátu agility v roce 2015 v anglickém Westminsteru border kolie z tohoto videa. Při shlédnutí záznamu má člověk pocit, jako kdyby šlo o zrychlené záběry. Jenže tomu tak není. Tahle border kolie je totiž závratně rychlá! Sledovat její nasazení během závodu je nepopsatelný zážitek.

Jistě ale nemůžeme opomenout i paní majitelku, která do závodu také dala velké úsilí. Ostatně, za úspěchem psa stojí vždy majitel, který se psem trpělivě cvičí a s radostí o něj pečuje..

Je komické, jak každý pes pojme tyto závody po svém. Jistě si ještě pamatujete na flegmatického mastifa, který na rozdíl od této borderky celým závodem jen znuděně prošel a vlastně ho ani nestihl dokončit :-) Chcete-li si osvěžit paměť nebo jste vůbec toto video neviděli, rozhodně doporučujeme na něj kouknout.

O border koliích už toho bylo řečeno mnoho. Co jste ale možná nevěděli je, že přestože zástupci tohoto plemene sklízeli i v minulosti nadšené ovace, bylo možné vidět tohoto psa v jiných zemích než je Velká Británie a Irsko ještě před několika lety jen zřídka.

Chcete-li se dozvědět o border kolii více, mrkněte na náš atlas psů. A pokud vám v něm chybí nějaké zásadní informace, budeme rádi, když nám je napíšete do komentářů nebo pošlete na email podpora@webfordog.cz :-)

zhlédnuto: 2 474x

Budeme rádi, když toto video ohodnotíte :-)

100%

Co Vás zaujalo? Chybí Vám zde něco?
Napište komentář...