topovat ověřit

Jak je to s psími množírnami?

  • Psí množírny: na co si dát pozor
100%

Další díl oblíbeného Psího rádce, kterým provází Patricie Solaříková. Tentokrát se bude věnovat tematice množíren a přizvala si k tomu rovnou dva hosty, jako první hereckou kolegyni Janu Bernáškovou a dalším hostem je paní Václava Brabcová – předsedkyně spolku na ochranu zvířat.

Téma množíren je v dnešní době velmi aktuální. Ve videu si můžete poslechnout rozhovor s Janou Bernáškovou, která si vzala z útulku asi desetiletou fenku čivavy – Miu. Její minulost nebyla jednoduchá, Mia pochází s největší pravděpodobností z nějaké množírny nebo byla jinak týraná. Nyní už se má dobře a užívá si lásku celé rodiny.

Druhým hostem je paní Brabcová, která se blíže věnuje tématu množíren. A co že to množírna vlastně je? Jedná se o komerční velkochov, kdy jsou zvířata držena ve špatných podmínkách. Dále se dozvíte, na co si dát při koupi štěněte pozor a jak poznat množitele od slušného chovatele. Pamatujte si, že vždy musíte vidět matku štěňat a prostředí, ve kterém žijí. 

Máte doma také pejska z útulku nebo množírny? Dokážete porovnat, zda je takový pes vděčnější? Podělte se s námi o svůj názor do komentáře a připojit můžete i fotku. 

zhlédnuto: 315x

Budeme rádi, když toto video ohodnotíte :-)

100%

Co Vás zaujalo? Chybí Vám zde něco?
Napište komentář...