topovat ověřit

Test psích hraček na dvou psech

  • Nejoblíbenější psí hračky Akima a Merlina
100%

Každý pes je jiný a má jiné preference, a to platí i u hraček, zatímco něčí pejsek nedá dopustit na plyšáky, tak jiný je během minuty rozcupuje a musíte mu pořizovat hračky jiného typu, které něco vydrží. Ve videu uvidíte, jaké hračky má nejraději Akim a Merlin.

Seznam testovaných hraček:

  1. tenisák
  2. puller
  3. multifunkční přetahovadlo s děrovaným balónkem
  4. pešek
  5. mop
  6. míčky na šňůře
  7. hračky z fleecových dek a tenisáku
  8. odolné kosti na kousání
  9. frisbee

A jak to celé dopadlo?

Jako první je zmíněn tenisák, ten by měl mít doma každý správný páníček. Ale pozor, pokud necháte psa, aby ho žvýkal, tak mu moc dlouho nevydrží. Další oblíbenou, ale hlavně odolnou hračkou je puller, což je výcviková pomůcka i nový kynologický sport.

Mezi nejlepší hračky patří podle Akima a Merlina multifunkční přetahovadlo s děrovaným balónkem, které je vyrobeno na míru. Pak je ve videu zmíněn pešek na přetahování. Obecně je vidět, že Veroničini psi milují přetahování, a proto další je hračka "nehračka", a to mop. Mezi jejich topky patří míčky na šňůře v různých druzích. Dají se snadno házet a daleko doletí, navíc se o ně můžete opět přetahovat. Na řadu přichází i hračka vlastní výroby z fleecových dek a tenisáku, to je také výborná záležitost. 

Jako předposlední jsou zmíněny odolné kosti na kousání, do kterých se dají dokonce vložit pamlsky. Ty pejsky zabaví a navíc pečují o chrup. A pak přichází na řadu frisbee, ať už se jedná o naprosto základní hodně gumové nebo kvalitní závodní.

A jaké hračky patří mezi nejoblíbenější u vás doma? Napište nám do komentáře. 

zhlédnuto: 1 284x

Budeme rádi, když toto video ohodnotíte :-)

100%

Co Vás zaujalo? Chybí Vám zde něco?
Napište komentář...